tvorba na míru

Máte zájem o vlastní HYPNOMEDITAČNÍ nahrávku NA MÍRU?

1 %
diskrétnost
1 %
s péčí
1 %
DO 7 DNÍ

CO JE TO HYPNOMEDITACE?

ČÍM JE HYPNOMEDITACE SPECIÁLNÍ?

Jaký je rozdíl mezi řízenou meditací a hypnomeditací?

Meditace je uvolňující a relaxační nahrávka, která si velmi často hraje s vizualizací, jež trénuje vaší fantazii a představivost. Dokáže vám pomoci se změnou vaší vibrace. Mimo jiné navozuje uvolnění a příjemné pocity. 
HypnoMeditace je speciální nahrávka, která splňuje kritéria hypnotické nahrávky. Ta má za úkol působit na vaše podvědomí, a pomáhá vám tak měnit vaše staré vzorce myšlení. Jinými slovy vám postupně programuje mysl přiznivým směrem, vše se však odvíjí od pravidelnosti poslechu dané nahrávky. Jeden poslech nahrávky má stejné působení jako meditační nahrávka, dokáže krásně uvolnit, navodit příjemné pocity, „vypnout“ mysl a negativní myšlenky. 

Při dlouhodobém poslechu vám HypnoMeditace pomáhá transformovat vaší osobu, a to příznivým cíleným způsobem (záleží na tom, jaké přepisujeme vzorce myšlení a chování, což se odvíjí od tématu obecné nahrávky, či domluvě s nahrávkou přímo na míru).

Může mě nahrávka nějak negativně ovlivnit?

HypnoMeditace je zvuková nahrávka, která má charakter „ovlivnit“ vás pouze příznivě. Můžete být naprosto v klidu, není třeba se ničeho obávat. Lidé mají často celkově o hypnóze trochu jiné mínění, než jaká je realita. Často je to způsobené scénami z různých filmů, kde se zhypnotizovaný jedinec choval bez svého vědomí, a dělal, co by jinak nedělal. Buďte v klidu, takhle to nefunguje, to je pouze přelud z médií, kteří se snaží nabrat sledovanost a zábavnost.

Hypnózy a hypnotické nahrávky, včetně HypnoMeditace, vás nezbaví vašeho vědomí, ani vaší zodpovědnosti. Jste při ní plně sami sebou, vědomi si sami sebe. 
HypnoMeditace je hlubokým uvolňujícím nástrojem, který vás uvolní do potřebné frekvence, při které se „snadno“ dostaneme do vašeho podvědomí, k vaším vzorcům myšlení. A právě díky tomu, dokážeme postupně přespisovat nepříznivé a nežádoucí vzorce, těmi žádoucími a především příznivými pro váš život. 

Na tvorbu Hypnotických nahrávek, a Hypnoterapií jsem byla vyškolena při kurzu v roce 2018, který zmiňuji ZDE, v sekci KÝM JSEM.

Vždy, když tvořím, tak dělám v napojení na svou intuici a vyšší vedení. 
Všechnu tvorbu dělám s láskou a péčí.

Lucie Hrdličková

Osobní motivátorka

Všechna práva vyhrazena. Autor a Tvůrce – Lucie Hrdličková – 2020