Osobní motivátorka – lucie hrdličková

Možná vás zajímá kým jsem a co vám mohu nabídnout...

Ráda se vám trochu představím

Pro ty, kteří mě ještě neznáte, anebo znáte... Mé jméno je Lucie Hrdličková, jsem maminkou třech princů, mám přítele, s kterým žiji naplněný a láskyplný vztah, a jsem neskutečně kreativní a produktivní ve všech možných směrech. Zkoumám život z různých úhlů a baví mě ho žít! I když je to někdy trochu náročné, hledám způsoby, které pomáhají uvolnit páru z hrnce, a jede se dál. A o tom je život - o růstu. Zabývám se uvědoměním a vnitřní změnou. Jsem taková osobní motivátorka, která se v roce 2018 stala i Certifikovanou Koučkou Neuro-lingvistického programování (akreditace MŠMT ČR a mezinárodní certifikace NLPEA), dále jsem absolvovala v červenci 2018 Intenzivní kurz sebehypnózy. A absolvovala jsem i v navazující kurz Certifikovaného Praktikanta Neuro-lingvistického programování, kde se pracuje s hypnózami a dalším druhem „terapií“. Práce s podvědomím mě baví a naplňuje. K tomu všemu mám ráda hravost, kterou nám život poskytuje, takže i přesto, že je mou součástí hluboké životní uvědomění, umím se smát a dělat si srandičky všeho druhu. To prostě k životu patří!
Kým jsem
Jak už jsem psala v textu KÝM JSEM - vystihla bych se tak, že jsem velmi kreativní a produktivní. Abych vám trochu přiblížila, co všechno jsem dosud tvořila a tvořím: Zvukové nahrávky - HypnoMeditace, Meditace, Relaxační nahrávky. Vyrábění fyzických produktů: Minerální harmonizující náramky a náhrdelníky. Tvorba Online - Online kurzy, Motivační obsah (Videa, obrázky, příspěvky,...). Konzultace v rámci NLP (především se zaměřuji na opětovné nalezení vnitřní pohody ve vašem životě/nasměrování a vedení v této oblasti). Psaní ebooku, brožur, copywriting, básně a proslovy na zakázku. Životní styl - tvorba jídelníčku, změna stravy, detoxikační plány, zdravé potraviny. Baví mě fotit přírodu, makro svět a človíčky, kteří chtějí mít vzpomínky v podobě fotografií sebe nebo různých událostí. A spoustu dalšího - například tvorba webu, grafická tvroba (logo, apod..). Má kreativnost nezná hranic. Miluji akčnost a službu lidem, neboť to je nejvíc naplňující, co můžete pro svět udělat. Být tu pro druhé, pomáhat si, společně tvořit a kráčet životem. Bez vás by to nemělo cenu! Takže děkuji, že jste nějakým způsobem součástí mého života! A že se díky vám mohu realizovat plně a ještě plněji každým dnem!
Co je mou náplní

K nahlédnutí

Vím, že lidem záleží na tom, aby věděli, kdo se o ně postará, od koho využívají produkty a služby, proto se můžete navnímat na mou energii, například z fotografií, které tvořily různé zážitky z mého života.

Máte dotaz? Zajímá vás něco?

Rádi byste se na cokoliv zeptali? Potřebujete něco vyřešit či se mnou sjednat? Napište mi na níže uvedený email, a já se vám co nejdříve ozvu. Děkuji, krásný den přeji!

Všechna práva vyhrazena. Autor a Tvůrce – Lucie Hrdličková – 2020